Doprava zdarma při nákupu v hodnotě 2 450 Kč se Skechers VIP ACCESS. Zaregistrujte se nyní! | Podrobnosti
Užijte si 20% uvítací slevu z první objednávky jako nový odběratel newsletteru VIP. Zaregistrujte se nyní! | Podrobnosti

Jako The Comfort Technology Company™ nabízíme řadu inovativních funkcí, které jsou exkluzivní pro značku Skechers.

Nejoblíbenější produkty

Nejlepší technologie

 

TECHNOLOGIE SLIP-INS

S obuví Skechers Hands Free Slip-ins™, která je navržena s jedinečným polštářkem Comfort Pillow™ v patě, si můžete dopřát styl a pohodlí bez námahy.


 

MASSAGE FIT™ TECHNOLOGIE 

Minden pár kettős sűrűségű Hyper Burst® párnázással és keményebb, hullámos szakasszal készült a külső talp középén, amely kellemes masszázsélményt nyújt minden lépésnél.

 

 

ARCH FIT® TECHNOLOGIE

Technologie Arch Fit nabízí patentovanou konstrukci, která nabízí podiatrem certifikovanou podporu klenby vyvinutou na základě více než 20 let skušeností. Vyjímatelná a podpůrná odpružená stélka poskytuje dokonalé řešení pro celodenní pohodlí.

 

 

MAX CUSHIONING® TECHNOLOGIE

Zažijte novou úroveň odpruženého pohodlí a výjimečné podpory díky technologii Skechers Max Cushioning™. Každý pár nabízí obrovskou superlehkou vrstvu tlumení Ultra GO® a vzduchem chlazenou stélku Goga Mat™, která je úžasná od rána do večera.

 

Více komfortních technologií
slip-ins logo

Doporučený styl: Slip-ins Ultra Flex 3.0

Vstupte do pohodlí bez námahy s obuví Skechers Hands Free Slip-ins™: Ultra Flex 3.0. Vyrobeno s naším exkluzivním polštářkem Heel Pillow™. Tento styl má konstruovaný svršek Stretch Fit® s odpruženou stélkou Skechers Air-Cooled Memory Foam®.