VÝPRODEJ NA DEN OTCŮ: 20% SLEVA na vybrané pánské styly 20% SLEVA na vybrané pánské styly Kód: DAD20  KOUPIT NYNÍ   Podrobnosti
Darujte otcům pohodlí se Skechers! 👟 KOUPIT NYNÍ
Doprava zdarma při nákupu v hodnotě 2 450 Kč se Skechers VIP ACCESS. Zaregistrujte se nyní! | Podrobnosti
Užijte si 20% uvítací slevu z první objednávky jako nový odběratel newsletteru VIP. Zaregistrujte se nyní! | Podrobnosti

Podmínky a pravidla

VÝPRODEJ NA DEN OTCŮ: 20% SLEVA na vybrané pánské styly

Nabídka platí do 16. června 2024 na vybrané pánské modely obuvi a oblečení pouze na těchto stránkách. Pro uplatnění použijte při placení kód DAD20. Neplatí v prodejnách Skechers ani v jiných obchodech a na jiných webových stránkách s výrobky Skechers. Nabídka se nevztahuje na předchozí nákupy, testovací styly, dárkové karty a příslušné daně. Nelze vyměnit za hotovost. Mohou platit další výjimky. Platí pouze v České republice. Společnost Skechers si vyhrazuje právo tuto akci kdykoli změnit nebo zrušit bez předchozího upozornění.

Další podrobnosti: Nevztahuje se na vybrané styly Arch Fit včetně Arch Fit Arcade, vybrané styly Football Boots, Skechers Hands Free Slip-ins, UNO, vybrané nové styly Skechers x The Rolling Stones a vybrané nové styly Skechers x Snoop Dogg a vybrané nové styly Skechers x Vexx.

UVÍTACÍ NABÍDKA PRO NOVÉ ČLENY VIP ACCESS

20% SLEVA POUZE ONLINE
20% sleva platí pouze online na SKECHERS Česká republika do 31.12.2024.

Pro uplatnění musíte být zaregistrováni a přihlášeni ke svému účtu Skechers. Neplatí v maloobchodních prodejnách SKECHERS ani v jiných obchodech či na webových stránkách prodávajících SKECHERS. Nezahrnuje výprodejové styly, vybrané styly Arch Fit včetně Arch Fit včetně Arch Fit Arcade, vybrané styly kopaček, Skechers Hands Free Slip-ins, UNO, vybrané nové styly Skechers x JGoldcrown a vybrané nové styly Skechers x Snoop Dogg a spolupráce. Nelze kombinovat s jinými nabídkami nebo akcemi, ani vyměnit za hotovost, kredit na zboží, předchozí nákupy nebo dárkové karty. Jednorázové použití na jednoho zákazníka.

Mohou platit další výjimky.

UVÍTACÍ NABÍDKA K ODBĚRU E-MAILŮ

20% SLEVA POUZE ONLINE
20% sleva platí pouze online na SKECHERS Česká republika do 31.12.2024.

Neplatí v maloobchodních prodejnách SKECHERS ani v jiných obchodech či na webových stránkách prodávajících SKECHERS. Nezahrnuje výprodejové styly, vybrané styly Arch Fit včetně Arch Fit Arcade, vybrané styly kopaček, Skechers Hands Free Slip-ins, UNO,  vybrané nové styly Skechers x JGoldcrown a vybrané nové styly Skechers x Snoop Dogg a spolupráce. Nelze kombinovat s jinými nabídkami nebo akcemi, ani vyměnit za hotovost, kredit na zboží, předchozí nákupy nebo dárkové karty. Jednorázové použití na jednoho zákazníka.

Mohou platit další výjimky.