Doprava zdarma při nákupu v hodnotě 2 450 Kč se Skechers VIP ACCESS. Zaregistrujte se nyní! | Podrobnosti
Užijte si 20% uvítací slevu z první objednávky jako nový odběratel newsletteru VIP. Zaregistrujte se nyní! | Podrobnosti

Nakupujte z kolekce značky Sketchers, která nabízí širokou škálu pohodlných, stylových a inovativních modelů.

BOBS
Změňte něco k lepšímu s BOBS od Skechers™.
cali shoes
Objevte naši kolekci Cali®. Od stylových žabek až po sportovní sandály - tyto elegantní a moderní siluety budou skvělým doplňkem vašeho šatníku.
D'Lites Shoes
Vyrazte do světa s nadčasovou klasikou, kultovními botami Skechers D'Lites®. Tato módní teniska je dokonalou kombinací pohodlí a sportovního cítění značky Skechers.
Foamies Shoes
Užijte si slunečné dny v tvarovaných voděodolných nazouvacích botách! Tyto modely mají pružný svršek v různých poutavých barvách a potiscích, plus polstrovanou stélku Luxe Foam pro větší pohodlí.
GO GOLF shoes
Kolekce Skechers GO GOLF, která je na hřišti vždy pohodlná, využívá inovativní technologie, které vám pomohou vyniknout ve hře.
GO RUN SHOES
Naběhejte kilometry s oceněnou vysoce výkonnou kolekcí Skechers GO RUN®, která obsahuje řadu pohodlných a inovativních běžeckých bot.
GO WALK Shoes
Boty Skechers GO WALK® se vyznačují vysokými výkonnostními technologiemi ve snadno nositelných nazouvacích a šněrovacích provedeních které jsou určeny jak pro chůzi, tak pro běžné nošení.
mark nason shoes
Kolekce Mark Nason®, inspirovaná kultovním stylem rock and rollu 70. let, nabízí sortiment pánských a dámských bot pro volný čas i aktivní nošení.
modern comfort boots
Nakupujte naši kolekci Modern Comfort. Tyto elegantní a moderní siluety, od stylových lodiček až po sportovní šněrovací boty, budou skvělým doplňkem vašeho šatníku.
Our planet matters shoes
Snižte svůj dopad na životní prostředí s Our Planet Matters™ - styly vyrobené z recyklovaných materiálů. Dobré pro vaše nohy. Dobré pro svět.
pickleball shoes
Trénujte v podpůrném pohodlí s kolekcí Skechers Pickleball s našimi výkonnostními technologiemi, které vám pomohou vyniknout ve hře.
sport shoes
Funkční, módní a pohodlná kolekce Skechers Sport, inspirovaná sportovními trendy, nabízí styly pro každý aktivní životní styl.
Skechers Street Shoes
Objevte pouliční styly a moderní pohodlí, které jsou trendy, a díky těmto modelům bude váš vzhled povýšen sezónu co sezónu.
purple uno shoes
Vylepšete svůj styl svěžím pojetím městské klasiky a moderních siluet s charakteristickým stylem a pohodlím značky Skechers pro každou příležitost.
men's shoes
Vylepšete svůj styl svěžím pojetím městské klasiky a moderních siluet s charakteristickým stylem a pohodlím značky Skechers pro každou příležitost.

Skechers Work Boots
Skechers Work™ nabízí průmyslově testované a schválené modely, které poskytují ochranu a pohodlí pro pracovníky.